Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

BEZPŁATNY DOSTĘP DO LEGIMI W E-CZYTELNI WROCŁAWSKIEGO SYSTEMU BIBLIOTEK SZKOLNYCH

W ramach projektu e-Czytelnia Wrocławskiego Systemu Bibliotek Szkolnych został uruchomiony bezpłatny dostęp do największego polskiego serwisu z literaturą Legimi.

 

Słuchacze, nauczyciele i pracownicy administracji i obsługi Centrum Kształcenia Ustawicznego dzięki e-Czytelni mają obecnie dostęp poprzez katalog Wrocławskiego Systemu Bibliotek Szkolnych INTEGRO do ponad 750 publikacji elektronicznych (ebooków i audiobooków) z platformy IBUK LIBRA, do ponad 5800 tytułów Wolnych Lektur oraz aż do 60 000 tytułów z serwisu Legimi: beletrystyki – klasyki literatury i najnowszych bestsellerów, lektur szkolnych, książek popularnonaukowych i naukowych, literatury faktu, reportaży, biografii, podręczników do nauki języków obcych i in.

-

Z książek tych mogą korzystać czytelnicy posiadający indywidualne konto w katalogu INTEGRO Wrocławskiego Systemu Bibliotek Szkolnych (czytelnicy biblioteki szkolnej) i użytkownicy Wrocławskiej Platformy Edukacyjnej. Jednorazowy kod dostępu potrzebny do rejestracji bezpłatnego konta w Legimi należy pobrać po zalogowaniu się do katalogu INTEGRO (https://prolib.edu.wroclaw.pl) lub WPE (https://pe.edu.wroclaw.pl).

 

W przypadku pytań i wątpliwości zapraszamy na indywidualne konsultacje z nauczycielami bibliotekarzami (w czasie pracy zdalnej poprzez MS Teams lub telefoniczne i mailowe).

Data dodania: 2022-12-03 14:27:18
Data edycji: 2022-12-03 14:28:28
Ilość wyświetleń: 203

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej