Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Lokale do wynajęcia

LOKALE DO WYNAJĘCIA NA TERENIE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W ROKU SZKOLNYM 2022 / 2023

 

Lokal użytkowy położony w ciągu garaży (lokal nr I) od ul. Zielińskiego (naprzeciw Pasażu Zielińskiego) na terenie posesji Centrum Kształcenia Ustawicznego we Wrocławiu przy ul. Swobodnej 73 o powierzchni 16,00 m².

Lokal wyposażony jest w instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania. Opłaty za lokal: czynsz + podlicznik energia elektryczna, woda + ścieki, podatek od nieruchomości.

 

 

Lokal użytkowy nr 51 mieszczący się na II piętrze budynku C na terenie posesji Centrum Kształcenia Ustawicznego we Wrocławiu przy ul. Swobodnej 73 o powierzchni 24,42 m². Lokal wyposażony jest w instalacje: elektryczną, centralnego ogrzewania. Toaleta ogólnodostępna na korytarzu. Opłata za lokal obejmuje czynsz i wszystkie media, dodatkowo płatny podatek od nieruchomości.

 

 

Lokal użytkowy nr 50 mieszczący się na II piętrze budynku C na terenie posesji Centrum Kształcenia Ustawicznego we Wrocławiu przy ul. Swobodnej 73 o powierzchni 20,03 m².
Lokal wyposażony jest w instalacje: elektryczną, centralnego ogrzewania. Toaleta ogólnodostępna na korytarzu. Opłata za lokal obejmuje czynsz i wszystkie media, dodatkowo płatny podatek od nieruchomości.

 

 

Osoby zainteresowane wynajęciem lokali prosimy o kontakt telefoniczny:
(71) 798-67-01 wew. 110. Osoba do kontaktu: Tomasz Cudakiewicz.

 

 

Data dodania: 2022-11-29 16:58:35
Data edycji: 2022-11-29 17:04:02
Ilość wyświetleń: 777

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejTłumacz języka migowego
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Tłumacz języka migowego