Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W AKCJI „PRZERWA NA CZYTANIE”

Drodzy Słuchacze, Nauczyciele i Pracownicy Centrum Kształcenia Ustawicznego, zapraszamy Was do wspólnego bicia rekordu w czytaniu na przerwie w ramach II Międzynarodowej Edycji “Przerwy na czytanie”.

 

Już w najbliższy wtorek 12 października oraz w sobotę 16 października będziemy czytać w czasie długiej przerwy. Jedną ze stref czytania w Centrum będzie oczywiście nasza biblioteka szkolna, ale także sale lekcyjne i korytarze.

 

„Przerwa na czytanie” ma na celu promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, zachęcenie do czytania w każdej sytuacji i każdym miejscu, ale również integrację środowiska lokalnego.

 

Tegoroczna edycja jest organizowana w październiku – Międzynarodowym Miesiącu Bibliotek Szkolnych. Udział w niej zgłosiło 2110 placówek edukacyjnych z Polski i innych państw: Litwy, Ukrainy, USA, Belgii, Niemiec, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Grecji, Austrii, Rumunii, Serbii, Turcji i Egiptu.

 

Więcej informacji na temat akcji, w tym kolejnych edycji ogólnopolskich, jest dostępnych na stronie organizatora – Biblioteki Pedagogicznej Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim:
https://womgorz.edu.pl/biblioteka-pedagogiczna/aktualnosci-test/ii-miedzynarodowa-edycja-przerwy-na-czytanie-zglos-szkole/?fbclid=IwAR0L6VgIXoEliFiwMNCojBFcPQ-09m9ykjBF1EJuBcKB7I3iQTLZImf5i9E

Data dodania: 2022-12-03 14:19:44
Data edycji: 2022-12-03 14:20:00
Ilość wyświetleń: 94

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej